O firmie

SZANOWNI PAŃSTWO
Jesteśmy Śląskim Centrum Usług w pełni związanym z utrzymywaniem czystości na obiektach publicznych od 1997 roku. Firma nasza przez kilka lat uległa sukcesywnemu i dynamicznemu rozwojowi. Specjalizujemy się w kompleksowym utrzymywaniu czystości na obiektach użyteczności publicznej. Usługi swoje świadczymy na najwyższym poziomie, jest to efekt naszego długoletniego przygotowania zarówno pod względem wyszkolenia personelu, jak i pracy na najwyższej jakości sprzęcie oraz przy wykorzystaniu profesjonalnych środków czystości. Właśnie rzetelność, profesjonalizm, lojalność i najwyższa jakość świadczonych usług, to opinie z jakimi utożsamiają nas klienci, którzy zaufali i zdecydowali się skorzystać z naszych usług. Również osoby fizyczne powierzyły nam sprzątanie swoich prywatnych mieszkań, co także świadczy o zaufaniu do naszej firmy, a co za tym idzie jakości wykonywanych usług. Usługi t.j profesjonalne utrzymywanie czystości wykonywane są przez odpowiednio wyszkolony i zaufany personel. Na jakość wykonywanych usług wpływa asortyment najlepszych, profesjonalnych środków czystości, które mają za zadanie dokładne usuwanie np. nietypowych zabrudzeń. Firma nasza przez cały czas pracuje na zaufanie klientów, które nieustannie staramy się pogłębiać.
Wyszkolony i profesjonalnie przygotowany personel, doskonała jakość środków czystości, najwyższej jakości park maszynowy, to fundament naszego sukcesu i dobra renoma naszej firmy na obecnym dość niestabilnym rynku gospodarczym.
W swojej ofercie polecamy Państwu także:
  • maszynowe czyszczenie, renowacja posadzek kamiennych
  • szlifowanie, polerowanie posadzek kamiennych
  • maszynowe czyszczenie, renowacja wykładzin PCV, LINOLEUM
  • czyszczenie wykładzin dywanowych, tapicerek
  • czyszczenie elewacji
  • czyszczenie, impregnacja kostki brukowej
  • prace czystościowe metodą alpinistyczną
  • anti-graffiti system
Sukces nasz jest zasługą klientów, którzy zdecydowali się wybrać i zaufać naszej firmie, a my poprzez swoją rzetelną pracę tego zaufania nie zawiedliśmy. Przekonaliśmy wiele osób, że to właśnie my jesteśmy firmą, która wywiązuje się z powierzonych obowiązków profesjonalnie i rzetelnie. Na tym właśnie polega nasz sukces i dynamika rozwoju na dość konkurencyjnym w tej dziedzinie rynku.
Nie ilość zleconych usług jest dla nas najważniejsza, ale zaufanie i najwyższa jakość świadczonych usług dla klienta, którzy zdecydowali się wybrać nas.